Установка замків (робота + замок)
Заміна замка Від 150 грн
Врізка замка Від 100 грн
Врізка хазяйського замку Від 130 грн
Врізка засувки (нічна) Від 250 грн


Компанія «7замків» виконує встановлення та ремонт замків на вхідних дверях будь-якої складності. Замок – одна з найважливіших речей в оселі, тому, що саме він захищає Ваше майно, життя та свободу від небажаного проникнення третіх осіб. Однак встановлення даного виробу – справа не з легких. Потрібно володіти певними знаннями та кваліфікацією для того, щоб врізанні замків пройшла правильно, або просто викликати кваліфікованого майстра додому.

Команда наших спеціалістів працює з 2010 року і за цей час оволоділи багатьма методиками встановлення різних моделей замкових механізмів в броньовані, сталеві, або дерев’яні двері. В штаті компанії працюють тільки ведучі майстри, які розбираються в тому, з чого саме складається будь-яка модель дверного полотна. Таким чином, спеціаліст швидко та чітко підбере потрібний замок та оперативно встановить його.

Для того, щоб захистити своє житло від незаконного проникнення, Вам знадобиться не тільки міцні двері, а й в першу чергу, надійний та довговічний замок. На щастя, прогрес не стоїть на одному місці. Компанії виробники постійно пропонують найновіші та модифіковані моделі замків та комплектуючих, на які надають більш вигідні та доступні ціни.

В більшості випадків повна заміна замків є основним фактором. Тому слід потурбуватися про повністю справну та безперебійно працюючу модель., яка якісно виконає свої функції. З чим може бути пов’язана причина, по якій необхідне встановлення або врізання дверних замків? Перше, що спадає на думку, надмірно довготривале використання старого замка, який втрачає свою унікальність, а його технологічні особливості вже не відповідають сучасним стандартам. Зловмисникам вже давно відомі всі секрети зламу серцевини, навіть без здійснення будь-якого шуму. А крім цього, Вам самим може набриднути використовувати стару модель та може захотітися чогось більш нового та сучасного.

Встановлення вхідних замків

Встановлення замків потрібно через неакуратне поводження з личинкою в старій моделі. В даному випадку псується внутрішній механізм, а додайте туди постійні температурний та погодний впливи, щоб отримати ненадійну роботу, погане прокручування ключів в щілині , нещільне закриття та інші негативні фактори. При появі перших симптомів поламки приймайте відповідні дії, інакше рано чи пізно ви не зможете увійти або вийти з квартири, не вдаючись до силових методів, тому що замок просто заклинить.

Коли встановлюються нові двері, будь то металева, броньована або дерев’яна модель, Вам знадобиться надійний замок. Зараз на ринку є дуже великий вибір, починаючи з класичних із затвором, а також магнітних, електромеханічних замків накладного або сувальдного типу. Кожен має змогу обрати для себе саме ті комплектуючи, які найкраще підійдуть до саме Ваших дверей. Наша компанія пропонує найбільш вигідні ціни, а головне, величезний перелік замків від всесвітньо відомих брендів, таких як Abloy, Mul-T-Lock, Kale Kilit, Cisa, Mottura, Gerda тощо. У випадку необхідності, після здійснення покупки, Вам надасть допомогу майстер по ремонту та встановленню, який виконає роботи якісно та в найкоротші терміни.

Початок врізання замку

С чого краще почати встановлення? Після того, як Ви зрозумієте, що полагодити зламаний механізм в старому замку неможливо, коли він остаточно вийшов із експлуатації, то найкращим виходом буде врізання нового замку. Хоча, серйозна проблема знаходиться всередині, і в цьому випадку можна вдатися до заміни серцевини, ми не радимо ризикувати, так як Ви не завжди зможете знайти додаткові комплектуючі та переплатите кошти. Тому найкращий спосіб – це покупка нового замка. На ринку Ви знайдете повністю зібрані замки або серцевини різних розмірів, функціональних особливостей та модифікацій.

Для більш щільного та надійного запирання слід звернути увагу і на сувальдний механізм нового замку, який виконує одну з найголовніших функцій. В залежності від того, які у Вас вхідні двері – металеві або дерев’яні, можна підібрати найбільш досконалу фурнітуру. Якщо двері броньовані та захищають офісне приміщення чи квартиру, то слід пошукати для себе модель в електромагнітних, електромеханічних та електронних замках, які гарантують підвищений рівень безпеки. Навіть у випадку наявності дуже витонченого механізму, ціна буде залишатися цілком доступною.

Наша компанія пропонує не тільки широкий вибір замків відомих брендів – Ельбор, Гардіан, Apecs, а й допомогу із встановленням та ремонтом. Ми знаходимось в Києві, але Ви можете зробити замовлення в будь-якому місті України, куди буде все доставлено в найбільш короткий термін. Подбайте про свій комфорт з якісними та надійними замками.