Установка МДФ укосів / фальшкоробкі (в панельному будинку, товщина стіни до 150мм от 1400 грн
)Установка порога з нержавіючої сталі от 500 грн
Оздоблення і установка укосів на двері  от   1500 грн

Установка откосов на входную дверь Виготовлення та встановлення вхідних дверей потребує певних знань, зусиль та відповідальності. Однак, це не єдині роботи по організації надійного отвору. Якісно встановлені відкоси – також важливий атрибут всієї системи. З ними двері мають повністю завершений вигляд з дотриманням всіх правил естетики. Привабливість цих виробів залежить від матеріалу виготовлення, а також способу їх монтажу.

Одними із найрозповсюдженіших матеріалів є МДФ, гіпсокартон та штукатурка. Сучасний ринок потребує оздоблення дверного полотна з одного матеріалу. Саме по цій причині варто порадитися зі справжнім професіоналом в даній області. Він розповість Вам з якого матеріалу краще виконати відкоси саме у Вашому випадку та як правильно їх встановлювати.

Щоб зрозуміти тонкощі та всі нюанси оздоблювальних робіт, потрібно дізнатися, що вдають із себе відкоси і яку роль вони відіграють. Ці вироби представляють собою панлі, які закривають простір між стіною та дверима. Встановлення відкосів виконується не тільки для дотримання естетики зовнішнього вигляду. Перш за все вони повинні виконувати свої практичні завдання.

Вся справа у тому, що повітря, яке присутнє між дверною рамою та стіною, згубно впливають на шумоізоляцію та енергозбереження. Внаслідок чого в оселю проникає сторонні шуми та та швидко уходить тепло. Якщо заповнити ці пустоти монтажною піною, такі дефекти зникають. Однак і вони руйнується, якщо не закрити її відкосами. Вони значно підвищують шумо- та теплоізоляційні властивості дверного отвору. Для оздоблення використовують всі вищевказані матеріали.

Оздоблення та оштукатурювання дверних відкосів

Наша компанія нараховує велику кількість справжніх професіоналів, які здатні здійснити монтаж відкосів максимально швидко, якісно та надійно. Перед встановленням ретельно готується робоче місце та кріпляться монтажній рейки з дерева. Часто бувають випадки, коли в якості їх альтернативи обираються рідкі цвяхи або монтажні піна. Верхня частина прикріплюється найпершою, а далі – дві бокових.

Якщо особливості монтажу мають на увазі установку порога, то його виготовляють з того ж матеріалу, що і відкоси. В цьому випадку підлога повинна буди ідеально рівним, що забезпечить надійний опір порогу по всій його площині. Це зумовлено тим, що на вказаний елемент дуже часто наступають ногами. Саме за цієї причини неправильний монтаж може стати причиною провисання та втрати цільових якостей.

Відкоси треба чітко виставляти по рівню. Навіть найменші відхилення видно відразу, що суттєво псує естетику вхідних дверей. Всі спеціалісти, які працюють в компанії «7замків» мають всі будівельні та ремонтні навички, які дозволяють виконати роботу максимально якісно. Щорічно мі встановлюємо близько 400 дверей та фурнітури. Практичний досвід робить наших спеціалістів просто незамінними в даній сфері.

Для надійного встановлення відкосів майстри компанії виконають заміри за допомогою точних приладів та пристосувань. Далі підбирається найбільш вигідний для Вас спосіб монтажу відкосів. В кожному конкретному випадку методики повністю виправдали себе та використовуються спеціалістами зі всього світу. Інструменті, яким користуються спеціалісти, характеризуються найвищим ступенем якості. Вам не доведеться застосовувати Ваші інструменти. Майстер прийде до Вас та виконає монтаж відкосів з МДФ дуже швидко та якісно. Довіряючи нашим спеціалістам Ви заощаджуєте час, гроші, нерви.