ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ САМЕ ЗНАМИ

Ми підберемо найоптимальніші матеріали, які захистять Ваші двері від передчасного старіння та шкідливого впливу зовнішнього середовища. В штаті компанії працюють не тільки приватні особи, а й представники багатьох профільних компаній в місті Києві та Київської області. Список переваг співробітництва викладений нижче.


Величезний досвід по встановленню вхідних дверей

Майстри компанії працюють з 2010 року та якісно відновлюють близько 450 дверей щорічно.


Майстри виконають роботи будь-якої складності

Після загального огляду дверей та обговорення списку робіт, спеціаліст приходить до Вас в повній «бойовий готовності» та виконують роботи у відповідності з міжнародними стандартами якості.


Високий професіоналізм працівників

Ми надсилаємо до Вас спеціалістів, які неперевершено розбираються саме в тих видах робіт, які цікавлять саме Вас.

ТІЛЬКИ ВИСОКОЯКІСНІ ДВЕРІ

Content ImageContent Image

А чи знаєте Ви, що 90% злому житла відбулися через погану якість вхідних дверей та фурнітури? Саме з цієї причини відповідальний господар обов’язково повинен попіклуватися про її надійність та довговічність. Без спеціальних знань в цій справі точно не обійтись. Спеціалісти компанії «7 замків» виконують якісний ремонт і вхідних дверей будь-якої складності.

Завжди в наявності присутній повний комплект інструментів, завдяки яким замовлення буде виконане максимально якісно, швидко та без відходів. В поєднанні з 6-річним досвідом роботи спеціалістів ми надаємо Вам шикарний сервіс.

Next Previous Відгуки клієнтів

Кожен наш проект унікальний, при цьому у нас багаторічний професійний досвід, виняткове обслуговування клієнтів і висока якість послуг.

Клієнти / Партнери / Сертифікати

Client