ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ

Ми підберемо оптимальні матеріали, які захистять ваші двері від передчасного старіння та згубного впливу навколишнього середовища. У штаті компанії працюють не лише приватні особи, а й представники багатьох компаній у місті Києві та Київській області. Список переваг співробітництва викладено нижче.

Великий досвід встановлення вхідних дверей

Майстри компанії працюють з 2010 року та якісно відновлюють 4500 дверей щорічно.

Майстри виконають роботи будь-якої складності

Після загального огляду дверей та обговорення списку робіт фахівець приходить до вас у повній «бойовій» готовності та виконують роботу відповідно до міжнародних стандартів якості.

Високий професіоналізм працівників

Ми висилаємо до вас фахівців, які неперевершено розбираються саме в виді роботи, що вас цікавить.

ТІЛЬКИ ЯКІСНІ ДВЕРІ

Content ImageContent Image

Чи знаєте ви, що 90% випадків злому житла сталися через погану якість вхідних дверей та фурнітури. Саме з цієї причини відповідальний господар обов’язково має подбати про її надійність та довговічність. Без особливих знань у цій справі точно не обійтись. Фахівці компанії «7 замків» виконують якісний ремонт та вхідних дверей будь-якої складності.

В наявності є повний комплект інструментів, завдяки яким робота пройде максимально якісно, ​​швидко та безвідходно. У поєднанні з 6-річним досвідом роботи фахівців ми надає вам шикарний сервіс.

Фильтр
Все двери
Премиум
Стандарт
Эконом

Шукаєте професійного МАЙСТРА для ремонту або встановлення дверей?

Кожен наш проект унікальний, при цьому у нас багаторічний професійний досвід, виключне обслуговування клієнтів та висока якість послуг.