ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ САМЕ ЗНАМИ

Ми підберемо найоптимальніші матеріали, які захистять Ваші двері від передчасного старіння та шкідливого впливу зовнішнього середовища. В штаті компанії працюють не тільки приватні особи, а й представники багатьох профільних компаній в місті Києві та Київської області. Список переваг співробітництва викладений нижче.


Величезний досвід по встановленню вхідних дверей

Майстри компанії працюють з 2010 року та якісно відновлюють близько 450 дверей щорічно.


Майстри виконають роботи будь-якої складності

Після загального огляду дверей та обговорення списку робіт, спеціаліст приходить до Вас в повній «бойовий готовності» та виконують роботи у відповідності з міжнародними стандартами якості.


Високий професіоналізм працівників

Ми надсилаємо до Вас спеціалістів, які неперевершено розбираються саме в тих видах робіт, які цікавлять саме Вас.

ТІЛЬКИ ВИСОКОЯКІСНІ ДВЕРІ

Content ImageContent Image

А чи знаєте Ви, що 90% злому житла відбулися через погану якість вхідних дверей та фурнітури? Саме з цієї причини відповідальний господар обов’язково повинен попіклуватися про її надійність та довговічність. Без спеціальних знань в цій справі точно не обійтись. Спеціалісти компанії «7 замків» виконують якісний ремонт і вхідних дверей будь-якої складності.

Завжди в наявності присутній повний комплект інструментів, завдяки яким замовлення буде виконане максимально якісно, швидко та без відходів. В поєднанні з 6-річним досвідом роботи спеціалістів ми надаємо Вам шикарний сервіс.


Все двериЭлитСтандартЭконом
Шукаєте професійного МАЙСТРА для ремонту або установки двері?
ВИЇЗД МАЙСТРА   НАШІ РОБОТИ
Обшивка дверей МДФ

Обшивка дверей МДФ

Входная дверь представляет собой лицо вашей квартиры или дома. Ее внешний вид способен многое рассказать о хозяевах жилища. По этой …

Read more

Обшивка двери: кожвинилом, дермантином, кожзамом

Обшивка двери: кожвинилом, дермантином, кожзамом
Фильтр
Все двери
Стандарт
СТАНДАРТ 2000Х800 (1.6 кв.м) за 1 сторону
ЦЕНА ЗА 1 КВ.М
Кожвинил Тернополь
от 450 грн
375 грн
Кожвинил Польша
от 700 …

Read more

Отделка и установка откосов на дверь

Установка дверного откоса из МДФ
от …

Установка и врезка дверных замков

Услуга
Цена
Замена и врезка …

Next
Previous
Відгуки клієнтів

Замовляв у вас ремонт дверей. Спочатку прийшов фахівець, який оглянув все, сказав, що потрібно не тільки обшивку міняти, але і замок. Віддавав роботу під ключ, майстри все зробили дуже швидко і якісно. Моєї участі зовсім не треба було.


Михаил

Доброго дня! Від імені нашої сім’ї хочу висловити подяку за якісно виконану роботу. Тепер наші двері як нова! У разі необхідності звернуся до фахівців компанії знову. Хлопці зробили все саме так, як я замовляв, навіть краще.


Александр

Велике спасибі за швидкість і якість роботи! Я живу одна і мені нема до кого звернутися за допомогою тим більше за ремонтом вхідних дверей. Замовляла таку послугу в робочий день, коли була на роботі. Хлопці все зробили під ключ якісно і швидко. Мені залишилося лише прийняти роботу і похвалити за старання.


Марина

Думав, що як інші видатні спеціалісти, до яких я звертався: Дайте, будь ласка, молоток, викрутку і так далі. Ні, майстри прийшли з усім своїм і дуже якісним. Після закінчення ремонту після них не залишилося пилу і сміття. Ціную таку працю.


Игорь


Кожен наш проект унікальний, при цьому у нас багаторічний професійний досвід, виняткове обслуговування клієнтів і висока якість послуг.

Клієнти / Партнери / Сертифікати

Client