ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ

Ми підберемо оптимальні матеріали, які захистять ваші двері від передчасного старіння і згубного впливу навколишнього середовища. У штаті компанії працюють не тільки приватні особи, а й представники багатьох компаній в місті Києві та Київській області. Список перевага співпраці викладено нижче.

величезний досвід в установці вхідних дверей

Майстри компанії працюють з 2010 року і якісно відновлюють 450 дверей щорічно.

майстри виконають роботи будь-якої складності

Після загального огляду дверей і обговорення списку робіт фахівець приходить до вас в повній «бойової» готовності і виконують роботу відповідно до міжнародних стандартів якості.

високий професіоналізм працівників

Ми висилаємо до вас фахівців, які неперевершено розбираються саме в цікавому для вас виді роботи.

ТІЛЬКИ ЯКІСНІ ДВЕРІ

Content ImageContent Image

Чи знаєте ви, що 90% випадків злому житла відбулися через погану якість вхідних дверей і фурнітури. Саме з цієї причини відповідальний господар обов’язково повинен подбати про її надійності і довговічності. Без особливих знань в цій справі точно не обійтися. Фахівці компанії “7 замків” виконують якісний ремонт і вхідних дверей будь-якої складності.

В наявності є повний комплект інструментів, завдяки яким робота пройде максимально якісно, швидко і безвідходно. У поєднанні з 6 річним досвідом роботи фахівців ми надає вам шикарний сервіс.

Фильтр
Все двери
Стандарт

шукаєте професійного майстра для ремонту або установки дверей?

кожен наш проект унікальний, при цьому у нас багаторічний професійний досвід, виняткове обслуговування клієнтів і висока якість послуг.