Утеплення стін 550 грн 1м/2
Утеплення Квартир550 грн 1м/2
Висотна Утеплення квартир
Пінопласт 50ммціна від 500 грн / 1м2
Пінопласт 100ммцена від 600грн / 1м2
Пінопласт Графітовий 50ммціна від 650грн / 1м2
Пінопласт Графітовий 100ммцена від 700грн / 1м2
Вата 50ммціна від 850грн / 1м2
Вата 100ммціна від 950грн / 1м2
Виїзд замірника по місту Києву безкоштовно!


Так само займаємося ремонтом квартир і котеджів:

Внутрішні оздоблювальні роботи робимо під ключ.

Електрика (прокладка)

Штукатурка, стяжка

Вентиляція, кондиціювання

Гіпсокартон

Малярні роботи

Укладання плитки

Утеплення стін:
Неізольовані стіни можуть втратити близько третини вашого тепла. Ізоляція порожніх стін зменшить кількість тепла, що виходить зі стін, а це означає, що у вашому будинку на деякий час залишається тепліше. На додаток до цього, ви також побачите зменшення кількості тепла, яке накопичується всередині вашої власності в літні місяці.
До 20% втрат тепла відбувається через протяги або вентиляції навколо ваших вікон або дверей.
Захист від протягів може бути дуже ефективною з використанням пен, герметиків або пластика, і це перевірений економічний спосіб скоротити ваші рахунки за опалення.
Матеріали, використовувані нашою компанією, відповідають міжнародному стандарту.
Встановивши ізоляцію стін всередині вашого будинку, ви допоможете заощадити енергію і зменшити вуглецевий слід своєї сім’ї.
Ще однією перевагою є те, що ізоляція порожнистої стіни діє як ефективна звукоізоляція, а також запобігає потраплянню вологи.
Наша місія – пропонувати рішення, що відповідають потребам і можливостям наших клієнтів в області теплоізоляції і ремонту будівель, і бути самим надійним постачальником послуг на ринку.
Наше бачення – бути найкращим вибором для партнера, клієнта і співробітника.

Наша політика в області якості відповідає діючим стандартам та вимогам до будівельної діяльності.
Як надійний партнер, ми виконуємо свої обіцянки і не ризикуємо за рахунок наших клієнтів. У співпраці ми готові вирішити всі будівельні завдання для досягнення найкращого результату.
Володіючи багаторічним досвідом, наша команда контактувала з різними об’єктами. Більш прості і складні об’єкти навчили нас знаходити найкращі рішення для замовника. Таким чином, ми економимо час і гроші клієнта, пропонуючи якісний сервіс і консультуючи клієнта.

Висотна утеплення:
Зовнішня ізоляція стін є ефективним способом захисту висотних будівель від проникнення вологи, а також забезпечує атмосферостійкий шар на зовнішній поверхні конструкції, який уповільнює тепловтрати.
Мінімальна відстань, з якого прийнято вважати трудову діяльність як роботу на висоті, – 1.8м. Найважливішим аспектом висотного утеплення є дозвіл доступу до даного виду робіт тільки промисловим альпіністам. Фахівці нашої компанії мають найвищий рівень підготовки і висновок психофізіологічної експертизи про дозвіл на роботу на висоті.

Матеріал (пінопласт):
Пінопласт ізоляція часто використовується при будівництві зовнішньої бетонної кладки для поліпшення стійких теплових характеристик, а в деяких випадках також для поліпшення властивостей проникнення повітря і вологи. Ізоляція з пінопласту включає як жорстку плиту (пінополістирол, екструдований полістирол, поліізоціанурат), так і ізоляцію з відкритими і закритими порами, що наноситься розпиленням або спінену на місці. Їх можна використовувати всередині, зовні або в осередках (як вставки або спінені на місці) одинарних стін з цегляної кладки, а також в порожнинах стін порожнин кладки.

Ізоляція з пінопласту забезпечує хороше термічний опір і знижує теплопровідність через елементи конструкції, такі як дерев’яні і сталеві шпильки.
Електропровідність – це рух тепла через середу, а це означає, що знижена теплопровідність, створювана ізоляцією з пінопласту, може зробити ваш будинок більш комфортним при правильній установці.
Ізоляційні вироби з жорсткого пінопласту мають водонепроникність. Це допоможе обмежити накопичення вологи в будинку і знизить ймовірність зростання цвілі.
Наша компанія також гарантує якісне закладення стиків між листами і дошками, що запобігатиме потраплянню повітря в ваш будинок. Крім цього пінопласти обрізаються строго за індивідуальним замовленням, щоб відповідати площі, на якій вони будуть встановлені.

Матеріал (мінеральна вата):
Мінеральна вата також відома як мінеральне волокно або штучне скловолокно. Вона застосовується для теплоізоляції і звукоізоляції.
Матеріал на даний момент проводиться з високим вмістом біорозчинність речовин, які не завдають шкоди клітинам людини. Утеплювач з мінеральної вати стає все більш популярним серед будівельників і домовласників, зацікавлених в більш екологічних рішеннях для будинку.
Серед переваг утеплення даним матеріалом слід виділити наступні:

  • енергоефективність (підвищує енергоефективність будинків, допомагаючи скоротити викиди вуглецю);
  • довговічність (ізоляційна цінність залишається незмінною з плином часу);
  • протипожежний захист (захищає будівлі від поширення вогню, тим самим знижуючи вразливість до домашніх пожеж, ізоляція може витримувати температури понад 1000 ° C);
  • універсальність (за зовнішнім виглядом і функцій схожа на більш часто використовувану ізоляцію з вільним заповненням зі скловолокна);
  • звукоізоляція (покращує акустичні характеристики будинку).